(29) 777-42-00 zsztluszcz@poczta.onet.pl

Październik to miesiąc, w którym nauczyciele zbierają żniwo swoich całorocznych działań. Otrzymują nagrody i wyróżnienia z rok dyrektora szkoły, kuratora oświaty czy ministra edukacji.

O osobach nagrodzonych przez Dyrektora Zespołu Szkół im.K.K.Baczyńskiego i przez Starostę Wołomińskiego już pisałam. Okazuje się jednak, że nasi nauczyciele są cenieni również w innych miejscach pracy. Magdalena Sulich – nauczyciel języka angielskiego została odznaczona Medalem Komisji Edukacji Narodowej. Z kolei Mirosława Miąskę – nauczyciela przedmiotów zawodowych uhonorowano Złotym Medalem za Długoletnią Służbę. Działania Marka Pietrzaka – nauczyciela wychowania fizycznego zasłużyły na Nagrodę Kuratora Oświaty. I w końcu Henryka Sternicka – nauczyciel religii została odznaczona brązowym medalem Benemerenti Diecezji Drohiczyńskiej.

Jest czas siania i jest czas żniw. Kadra Zespołu Szkół w Tłuszczu zaczyna zbierać owoce swoich działań. Serdecznie gratulujemy nagrodzonym i czekamy na kolejne wyróżnienia.

                                                                      Ewa Żmudzka

 

 

Czcionka
Kontrast