(29) 777-42-00 zsztluszcz@poczta.onet.pl

Ależ to były emocje! Nie dość że mikołajki, to jeszcze rozgrywki w piłkę nożną halową dziewcząt i wielu gości ze szkół podstawowych z Gminy Tłuszcz u baczyńszczaków.

5 grudnia, w przeddzień mikołajek odbył się w Zespole Szkół im. K.K.Baczyńskiego w Tłuszczu 8. Mikołajkowy Halowy Turniej w Piłkę Nożną Dziewcząt. Do rywalizacji przystąpiło 7 damskich drużyn reprezentujących: Zespół Szkół im Władysława Podkowińskiego w Mokrej Wsi,  Zespół Szkolno – Przedszkolny im. ks. Jana Twardowskiego w Stryjkach,  Szkołę Podstawową im Jana Pawła II w Tłuszczu, Zespół Szkół im. J.Korczaka w Jasienicy,  Szkołę Podstawową im. Jana Pawła II w Kruszu,  Szkołę Podstawową im. Królowej Jadwigi w Tłuszczu i Zespół Szkół im. K.K.Baczyńskiego w Tłuszczu.

A oto ostateczna klasyfikacja:

  1. miejsce – Zespół Szkół im. K.K.Baczyńskiego w Tłuszczu,
  2. miejsce – Zespół Szkolno – Przedszkolny im. ks. Jana Twardowskiego w Stryjkach,
  3. miejsce – Szkoła Podstawowa im Jana Pawła II w Tłuszczu.

Puchar Fair Play otrzymały zawodniczki z Zespołu Szkół im. W.Podkowińskiego w Mokrej Wsi, najlepszy strzelec to Weronika Miąsko z Zespołu Szkół im. K.K.Baczyńskiego w Tłuszczu, najlepszy bramkarz to Zuzanna Ignatowska – Zespół Szkół im.K.K.Baczyńskiego w Tłuszczu, największe odkrycie turnieju – Wiktoria Sypniewska ze Szkoły Podstawowej im. Królowej Jadwigi w Tłuszczu.

Wszyscy uczestnicy zostali obdarowani słodyczami, które ufundowało Stowarzyszenie „Pomóż Dzieciom”. Do drużyn, które zajęły czołowe miejsca, trafiły z kolei puchary ufundowane przez Radę Główną LZS w Warszawie.

Medale, puchary i słodkie upominki wręczyli dyrektor Zespołu Szkół Anna Białek – Kowalska i wicedyrektor Marek Leszcz. Organizatorem imprezy, który wkłada całe serce w to, by wszyscy dobrze się czuli w ten mikołajkowy dzień, jest Marek Pietrzak – nauczyciel wychowania fizycznego.

                                                                                         Ewa Żmudzka

 

Czcionka
Kontrast