(29) 777-42-00 zsztluszcz@poczta.onet.pl

4 listopada 2022 roku obchodziliśmy w naszej szkole  Międzynarodowy Dzień Przeciwdziałania Przemocy i Nękaniu w Szkole w tym Cybernękaniu‼️🆘⛔

Był on chwilą do refleksji i zadumy nad tym co my, jako baczyńszczacy, możemy zrobić dobrego. Zastanawialiśmy się czy bierzemy odpowiedzialność za słowa, czyny i naszą aktywność w Internecie oraz w życiu prywatnym i zawodowym. W jaki sposób rozwiązujemy spory i konflikty oraz czy umiemy przepraszać.

 
Pamiętajmy – reagujmy i przeciwdziałajmy! Jednym słowem – pomagajmy!

Ważna jest każda reakcja na przemoc. Nie bójmy się mówić, zgłaszać tego osobom zaufanym. Warto pamiętać również o ważnych telefonach, pod którymi możemy uzyskać pomoc, np. ogólnopolski telefon zaufania dla dzieci i młodzieży 116 111.

 
Za akcję dziękujemy naszemu zespołowi psychologiczno – pedagogicznemu oraz wychowawcom.
Czcionka
Kontrast