(29) 777-42-00 zsztluszcz@poczta.onet.pl

„Wierzysz, że się Bóg zrodził w betlejemskim żłobie, lecz biada ci, jeżeli nie zrodził się w tobie”.

Adam Mickiewicz

Jaki będzie dla ciebie tegoroczny czas Bożego Narodzenia w dużej mierze zależy od przeżytego ADWENTU. Utarło się powiedzenie, że czas to pieniądz a bł. Kardynał Stefan Wyszyński powiedział, że czas to miłość. Bóg w swoim słowie chce Ci okazywać w czasie ADWENTU SWOJĄ MIŁOŚĆ, bo jesteś dla niego kimś wyjątkowym i zależy Mu na Tobie. Co ty na to? Każdego dnia możesz usłyszeć Jego SŁOWO.

Poniższy kalendarz adwentowy to opracowanie nauczycieli religii Zespołu Szkół im. Krzysztofa Kamila Baczyńskiego w Tłuszczu. Zapraszamy każdego dnia do otwierania nowych drzwi z kolejnymi propozycjami do dobrego przygotowania się na Święta Bożego Narodzenia.

Link do kalendarza dostępny będzie również na facebooku szkolnym.

⇒ BEZPOŚREDNI LINK DO KALENDARZA ADWENTOWEGO

 

Czcionka
Kontrast