(29) 777-42-00 zsztluszcz@poczta.onet.pl

Andrzejki to już w naszej szkole tradycja. Corocznie Samorząd Uczniowski przygotowuje dla baczyńszczaków rozrywki i niespodzianki.

Justyna Wytrykowska wraz z uczniami zadbała, by tegoroczny 30 listopada był bardzo słodki. Każda klasa miała przygotować ciasto, które następnie sprzedawano, by zarobione pieniążki przekazać na akcję Szlachetna Paczka. Oczywiście musiały być też wróżby. Komu wróżba nie przypadła do gustu, mógł się pocieszyć ciastkiem. Kto dostał od losu dobrą obietnicę, teraz czeka na jej spełnienie.

Z pewnością ten dzień był jednym z najradośniejszych, służył zacieśnieniu relacji między naszymi uczniami i dobrej zabawie. Podziękowania dla wszystkich rodziców i uczniów, którzy piekli cista, zaangażowali się w przygotowanie stoiska ze słodkościami a potem sprzedawali je chętnym.

                                                                                      Ewa Żmudzka

Czcionka
Kontrast