(29) 777-42-00 zsztluszcz@poczta.onet.pl

Drodzy Uczniowie!

Inauguracja roku szkolnego 2021/2022 odbędzie się 1 września 2021 r. w hali sportowej szkoły w dwóch turach:

godz. 830 – klasy pierwsze

godz. 930 – klasy drugie, trzecie i czwarte

Podczas inauguracji roku szkolnego obowiązuje strój galowy. Wchodząc do szkoły, należy nałożyć na twarz maseczkę lub przyłbicę oraz zdezynfekować ręce. Pamiętajcie, by być odpowiedzialnym za zdrowie i życie nie tylko swoje, ale również innych osób.

Z okazji inauguracji roku szkolnego 2021/2022 życzymy samych sukcesów w trakcie trwania nauki, rozwoju własnych pasji, odkrycia nowych obszarów zainteresowań oraz świetnych wyników, które osiągniecie na egzaminach wieńczących bieżący etap edukacyjny. Niech to będzie również czas odbudowania i zacieśnienia relacji, które osłabły ze względu na pandemię. Macte animo! – śmiało, z odwagą naprzód!

Czcionka
Kontrast