(29) 777-42-00 zsztluszcz@poczta.onet.pl

Uczniowie wraz z nauczycielami Zespołu Szkół w Tłuszczu uczestniczyli w dniu 31 marca 2023 r. w Giełdzie Publicznych Szkół Ponadpodstawowych z terenu Powiatu Wołomińskiego. Odbyła się ona w Zespole Szkół Ekonomicznych im. Stanisława Staszica w Wołominie i zgromadziła liczne szkoły oraz instytucje związane z edukacją.

Podczas Giełdy zaprezentowana została oferta edukacyjna naszej szkoły. Promowaliśmy Liceum Ogólnokształcące, Technikum i Branżową Szkołę I Stopnia. Na stoisku szkoły oraz w strefie zawodów odbywały się pokazy praktyczne, które wzbudzały ciekawość u odwiedzających. Pięknie zaprezentowali się nasi przyszli fryzjerzy, technicy mechanicy i kolejarze.

Zainteresowanie stoiskiem naszej szkoły było bardzo duże, co potwierdzała liczna obecność odwiedzających oraz pozytywne opinie na temat prezentowanej oferty edukacyjnej. Giełda Szkół była doskonałą okazją do promocji naszej działalności oraz pozyskania nowych uczniów.

Nasze stoisko odwiedziła również obecna podczas Giełdy, Pani Hanna Skrzypczak – Naczelnik Wydziału Edukacji i Kultury Powiatu Wołomińskiego. Pani Naczelnik dziękujemy za wspieranie naszej szkoły w ciągłym rozwoju.

W dniu 27 maja 2023 roku w Zespole Szkół w Tłuszczu odbędzie się Dzień Otwarty połączony z Piknikiem oraz III Tłuszczańskim Dniem Techniki Kolejowej. Na to wydarzenie serdecznie zapraszamy odwiedzających nasze stoiska podczas Giełdy Publicznych Szkół Ponadpodstawowych, ale także tych, którzy z różnych przyczyn nie mogli być wtedy z nami. Zachęcamy do zapoznania się z budynkiem szkoły, wyposażeniem pracowni, kadrą dydaktyczną i uczniami naszej szkoły.

Do zobaczenia!

Czcionka
Kontrast