(29) 777-42-00 zsztluszcz@poczta.onet.pl

Tradycją od wielu lat stało się organizowanie w Zespole Szkół Ekonomicznych im. S.Staszica w Wołominie Giełdy Szkół Ponadpodstawowych przewidzianej dla uczniów klas ósmych szkół podstawowych z terenu powiatu wołomińskiego.

Nasi nauczyciele oraz uczniowie godnie reprezentowali Zespół Szkół im. K.K.Baczyńskiego. Młodzież przedstawiała zdobyte już umiejętności np. programowanie robotów czy tworzenie wizażu i stylizacji fryzjerskich. Uczniowie zachęcali ósmoklasistów do dołączenia do drużyny baczyńszczaków choćby ze względu na wspaniałą atmosferę, wysoki poziom nauczania i dobre efekty uzyskiwane przez młodzież na egzaminach czy wyjazdy na zagraniczne praktyki zawodowe.

Giełda od lat cieszy się zainteresowaniem wśród ósmoklasistów, ponieważ w jednej przestrzeni prezentują się wszystkie placówki z terenu powiatu wołomińskiego a potencjalni kandydaci do klas pierwszych mogą otrzymać materiały informacyjne o szkołach czy porozmawiać z aktualnymi uczniami.

                                                                                Ewa Żmudzka

Czcionka
Kontrast