(29) 777-42-00 zsztluszcz@poczta.onet.pl

Turniej Piłki Siatkowej o Puchar Dyrektora Zespołu Szkół w Tłuszczu zorganizowany z inicjatywy Samorządu Szkolnego odbywa się w naszej szkole drugi raz. Zatem chyba uczniowie stworzyli nową, szkolną tradycję! Szczególnie inicjatywa ta jest bliska Nikoli Szymańskiej, która dużo pracy włożyła w organizację tego wydarzenia. Oczywiście nic by się nie zadzialo, gdyby nie zielone światło od Dyrektor Zespołu Szkół Anny Białek – Kowalskiej oraz pomoc Justyny Wytrykowskiej – opiekuna Samorządu Szkolnego oraz nauczycieli wychowania fizycznego.

Do rywalizacji konkursowej przystapiło 7 drużyn. Turniej był nie tylko zaciętą rywalizacją, ale również znakomitą zabawą i okazją do budowania dobrej atmosfery wśród baczyńszczaków. A oto wyniki klasyfikacji końcowej:

I miejsce – WHITE TEAM,

II miejsce – BLACK TEAM,

III miejsce – RED TEAM

Pojawiły się także nagrody indywidualne:

– najlepsze wydarzenie: Turniej Piłki Siatkowej o Puchar Dyrektora Zespołu Szkół w Tłuszczu zorganizowany przez Samorząd Szkolny,

– najlepszy organizator: Nikola Szymańska,

– najlepiej punktujący zawodnik: Jan Dudzik,

– najlepiej punktująca zawodniczka: Natalia Chmielewska,

– najweselszy gracz: Kamil Pełka,

– weteran boiska: Magdalena Sulich.

Ponieważ wydarzenie tak bardzo przypadło do gustu całej społeczności baczyńszczaków, liczymy na to, że Samorząd Szkolny w kolejnych latach będzie nadal je organizował.

                                                                                    Ewa Żmudzka

Czcionka
Kontrast