(29) 777-42-00 zsztluszcz@poczta.onet.pl

Licealiada Szkół Ponadpodstawowych Powiatu Wołomińskiego to zawody sportowe odbywające się już ponad 20 lat. Od kilkunastu w Zespole Szkół im. K.K.Baczyńskiego w Tłuszczu odbywają się rozgrywki w piłce siatkowej.

Gościliśmy drużyny z następujących szkół średnich powiatu wołomińskiego: Zespół Szkół w Wołominie,  Liceum Ogólnokształcące im. Bitwy Warszawskiej 1920 roku w Urlach,  I Liceum Ogólnokształcące im. W.Nałkowskiego w Wołominie,  Zespół Szkół im. K.K.Baczyńskiego w Tłuszczu,  Liceum Ogólnokształcące im. C.K.Norwida w Radzyminie,  Zespół Szkół Ekonomicznych im. S.Staszica w Wołominie, III Liceum Ogólnokształcące im. Jana Pawła II w Wołominie. Naszą szkołę reprezentowała drużyna w składzie: Nikola Szymańska 5TTK, Kinga Siedziewska 4LO, Natalia Konarska 3LO, Maja Białek 2LO, Natalia Chmielewska 2LO, Maja Krysik 3TF, Maja Kurek 1TTK, Zuzanna Klimkiewicz 1TF, Aleksandra Białek 3LO.

Podczas podsumowania imprezy drużyny otrzymały medale i puchary oraz gratulacje od Dyrektor Zespołu Szkół w Tłuszczu Anny Białek – Kowalskiej. Jak wypadły nasze zawodniczki? Zajęły 4. miejsce. Wprawdzie nie udało się stanąć na podium, jednak gra naszych reprezentantek dostarczyła wiele radości i emocji. Czołowe miejsca zajęły drużyny z:

I miejsce – Zespół Szkół Ekonomicznych im. S.Staszica w Wołominie,

II miejsce – Liceum Ogólnokształcące im. C.K.Norwida w Radzyminie,

III miejsce – III Liceum Ogólnokształcące im. Jana Pawła II w Wołominie

Gratulujemy zwycięzcom i czekamy na kolejne zawody sportowe. Dziękujemy również naszym nauczycielom wychowania fizycznego za perfekcyjną organizację 3 – dniowej imprezy.

                                                                                    Ewa Żmudzka

Czcionka
Kontrast