(29) 777-42-00 zsztluszcz@poczta.onet.pl

8 i 9 marca 2024r. w sklepie Biedronka w Tłuszczu odbyła się akcja “Tak. Pomagam!” polegająca na zbiórce żywności.

Akcja ta realizowana była we współpracy pomiędzy Caritas Diecezji Warszawsko – Praskiej z siedzibą w Urlach i Zespołem Szkół im. Krzysztofa Kamila Baczyńskiego w Tłuszczu. Opiekunami przedsięwzięcia były Henryka Sternika – nauczyciel religii i Joanna Ołdak – nauczyciel języka polskiego.

Zebrane produkty takie jak: makaron, ryż, kasze, herbata, kawa, olej, cukier, puszki i konserwy, ciastka i cukierki posłużą do przygotowania posiłków i paczek dla osób ubogich, bezdomnych i starszych w okresie świąt Wielkiej Nocy.

Pamiętajmy: dobro wraca!

                                                                                 Ewa Żmudzka

Czcionka
Kontrast