Artykuły

Z okazji Święta Edukacji życzymy…..

Październik to miesiąc niezmiennie kojarzący się z jesienią, kolorowymi liśćmi, słońcem przeświecającym przez przerzedzone już korony drzew i ze ….  Świętem Edukacji Narodowej popularnie Dniem Nauczyciela zwanym. Nie jest to do końca prawdą, ponieważ nie tylko świętują pedagodzy, ale cała społeczność szkolna. Wszak kimże byłby nauczyciel bez swoich uczniów! Potrzebujemy się nawzajem.

11 października 2018r. świętowała społeczność baczyńszczaków z Zespołu Szkół w Tłuszczu. Po uroczystym wprowadzeniu sztandaru szkoły i odśpiewaniu hymnu, głos zabrała Dyrektor Grażyna Marszał. Podziękowała wszystkim za wytężoną pracę, życzyła wiele satysfakcji z podejmowanych działań, dużo cierpliwości w pokonywaniu trudności oraz niesłabnącego entuzjazmu do przekazywania wiedzy naszej wspaniałej młodzieży. Następnie poinformowała, że w bieżącym roku Nagrodę Starosty Wołomińskiego otrzyma Wicedyrektor Anna Białek – Kowalska, Medal Komisji Edukacji Narodowej – Ewa Żmudzka zaś nagrody Dyrektora Zespołu Szkół: Jarosław Czuba, Anna Białek – Kowalska, Ewa Żmudzka, Elżbieta Ołdak, Renata Miszczuk, Jolanta Szulim, Artur Franczuk, Magdalena Sulich, Hanna Dąbrowska, Małgorzata Zdunek – Urbańska, Monika Oknińska, Jerzy Nowak i Mirosław Jagiełło. Nagrodzeni zostali także pracownicy obsługi szkoły.

Druga część uroczystości należała do uczniów z klasy 3o przygotowanych przez nauczyciela matematyki Elżbietę Banaszek – Baran. Humorystyczne przedstawienie szkolnej rzeczywistości i relacji nauczyciel – uczeń wywołało uśmiech na wszystkich twarzach. Dopełnieniem odgrywanych scenek szkolnych były piosenki wykonane przez uczennice z kl. 2tuf przy akompaniamencie Huberta Panasiewicza z kl. 3tm. Po zakończeniu uroczystości wprawdzie nadal były zajęcia lekcyjne, ale zgodnie z obietnicą Dyrektor Marszał nikt z nauczycieli nie pytał ani nie robił kartkówek i sprawdzianów. Taka szkoła wszystkim się podoba!

 

  • 01
  • 02
  • 03
  • 04
  • 05
  • 06
  

                                                                                       Ewa Żmudzka

Kalendarz wydarzeń

Pobierz kalendarz - 2019_20.pdf

January 2020
Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Plan lekcji

Archiwum strony

BIP:


Strona naszej
Szkoły w Biuletynie
Informacji Publicznej
               
Organ
nadzorujący:Mazowiecki
Kurator
Oświaty
Okręgowa
Komisja
Egzaminacyjna
w Warszawie
                Organ
prowadzący:Powiat
Wołomiński
                Współpraca:
Koleje
Mazowieckie
Politechnika
Warszawska
Go to top