Na łyżwowe szaleństwa czas!

Wokół nas właściwie aura niemal wczesnowiosenna a przecież kalendarz wskazuję jednoznacznie, że to zima w pełni. Ci, którym śnieżne klimaty nie są bliskie, cieszą nie niezmiernie. Ale są i tacy, którzy z nadzieją spoglądają w niebo, czy aby nie widać tam pierwszych śnieżynek zwiastujących prawdziwą zimę. Wychodząc naprzeciw tym, którym sporty zimowe są bliskie, nauczyciel Zespołu Szkół im. K.K.Baczyńskiego w Tłuszczu Marek Pietrzak, zorganizował dwa wyjazdy na Stadion Narodowy, czyli PGE Zimowy na łyżwy.

Pierwszy wyjazd, w którym wzięli udział wychowankowie z Domu Dziecka w Równem, wolontariusze ze Szkoły Podstawowej w Kruszu i uczniowie z Zespołu Szkół w Tłuszczu w liczbie 47 odbył się 11 stycznia 2020r. Drugi, jeszcze liczniejszy, ponieważ wyjechało ponad 50 osób, odbył się 25 stycznia 2020r. Warto podkreślić, że koszt autokaru sfinansowało Stowarzyszenie „Pomóż dzieciom” a bilety na PGE Narodowy dla młodzieży były bezpłatne. Dla uczniów z Zespołu Szkół w Tłuszczu biorących udział w pierwszym wyjeździe, ta wyprawa stanowiła nagrodę i formę podziękowania za aktywny udział w bożonarodzeniowych akcjach wolontariackich odbywających się w grudniu: „Pomóż dzieciom przetrwać zimę”, sprzedaż kartek bożonarodzeniowych, „Mikołajki z PKO BP”, „Szlachetna paczka”, „Polacy kresowym rodakom”.

To był doskonały czas na zabawę, radość, nawiązywanie i zacieśnianie relacji, rozwijanie umiejętności sportowych.

                                                                      Ewa Żmudzka              

Kalendarz wydarzeń

Pobierz kalendarz - 2019_20.pdf

April 2020
Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30

Plan lekcji

Archiwum strony

BIP:


Strona naszej
Szkoły w Biuletynie
Informacji Publicznej
               
Organ
nadzorujący:Mazowiecki
Kurator
Oświaty
Okręgowa
Komisja
Egzaminacyjna
w Warszawie
                Organ
prowadzący:Powiat
Wołomiński
                Współpraca:
Koleje
Mazowieckie
Politechnika
Warszawska
Go to top