Rok szkolny 2018/2019 zakończony!

Wyjątkowo wcześnie zakończył się rok szkolny 2018/2019. Już 19 czerwca 2019r. zabrzmiał ostatni dzwonek. Dzięki temu młodzież będzie mogła cieszyć się wakacjami trwającymi niemal 2,5 miesiąca.

Dla większości uczniów rozpocznie się zasłużony odpoczynek, ale niektórzy będą musieli wakacje poświęcić na nadrabianie zaległości. Tak czy inaczej słońce już sezon letni ogłosiło i to wyjątkowo wysokimi temperaturami. Zanim jednak wszyscy udali się na wakacje, w Zespole Szkół im. K.K.Baczyńskiego w Tłuszczu odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego. Swoją obecnością zaszczycił nas Wicestarosta Wołomiński Robert Szydlik. To on również wygłosił krótkie przemówienie skierowane do nauczycieli i uczniów. Podkreślił, że dla kadry pedagogicznej z Tłuszcza młodzież zawsze była i jest najważniejsza. Wicestarosta Szydlik wręczył również świadectwa uczniom, którzy uzyskali średnią ocen 4,75 i więcej. Takich wybitnych baczyńszczaków było czworo: Aleksandra Ślesik kl. 3tuf śr. 5,13, Magdalena Perzanowska kl. 3ttk śr. 4,92, Artur Ołdak kl. 3ttk śr. 4,92, Szymon Przybysz kl. 2o śr. 4,80.

Kolejni nagrodzeni uczniowie to ci, którzy wyróżnili się swoim zaangażowaniem w działalność artystyczną, sportową, naukową, wolontariacką. Byli to: Ewelina Podwysocka, Patrycja Biernacka, Klaudia Ordyniak, Julia Ryszawy, Joanna Dobrosielska, Martyna Rudnik, Olga Wileńska, Klaudia Romańska, Natalia Rzempołuch, Agata Sadomska, Bartosz Gawroński, Weronika Chrostowska, Radosław Godlewski, Mateusz Piotrowski, Mateusz Skuziński, Damian Sakowski, Łukasz Ludwiniak, Anna Sobotka, Hubert Panasiewicz, Kamil Cudny, Małgorzata Rasińska, Jakub Matak, Marcin Frąckiewicz, Adam Saks. Z kolei ze względu na szczególne zasługi na polu sportowym statuetki otrzymali Dawid Dzięcioł i Bartosz Oleksiak – uczniowie Branżowej Szkoły I Stopnia im. K.K.Baczyńskiego, którzy właśnie kończą naukę. Warto podkreślić, że chłopcy mają niemały udział w sukcesie sportowym naszej szkoły – w roku szkolnym 2018/2019 Zespół Szkół w Tłuszczu zajął II miejsce w XIX Licealiadzie Szkół Ponadgimnazjalnych Powiatu Wołomińskiego.

Do uczniów zaangażowanych w akcję „Pomóż dzieciom przetrwać zimę” trafiły dyplomy, które wręczył opiekun wolontariatu Marek Pietrzak. Specjalne „kolejowe” nagrody wręczyli członkom Koła Miłośników Kolei „Mikol” opiekunowie: Renata Miszczuk i Jacek Dębski. A owymi miłośnikami są: Mateusz Skuziński, Mateusz Piotrowski, Damian Sakowski, Michał Czerederecki, Cezary Niemyjski, Mateusz Czyżewski, Mateusz Kurowski. Dla dziewcząt z klas technik usług fryzjerskich, które przygotowywały stylizacje fryzjerskie modelek występujących podczas gali „Róże Burmistrza Tłuszcza 2019”, przedstawiciele Stowarzyszenia na Rzecz Organizowania Społeczności Lokalnych AB OVO przygotowali bony do sklepu Rossmann. I na zakończenie został rozstrzygnięty szkolny konkurs Liga Klas. Na II miejscu uplasowały się dwie klasy: 3aW i 3tuf a I miejsce zajęła kl. 2ttk. To do nich trafił oprócz nagrody przechodni puchar.

Ostatnim elementem zakończenia roku szkolnego było wręczenie świadectw przez wychowawców. A teraz …… WAKACJE!!!!!!

  • 01
  • 02
  • 02a
  • 03
  • 04
  • 05
  • 06
  • wakacje

                                                                                           Ewa Żmudzka

Kalendarz wydarzeń

Pobierz kalendarz - 2019_20.pdf

February 2020
Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29

Plan lekcji

Archiwum strony

BIP:


Strona naszej
Szkoły w Biuletynie
Informacji Publicznej
               
Organ
nadzorujący:Mazowiecki
Kurator
Oświaty
Okręgowa
Komisja
Egzaminacyjna
w Warszawie
                Organ
prowadzący:Powiat
Wołomiński
                Współpraca:
Koleje
Mazowieckie
Politechnika
Warszawska
Go to top