I znów nadeszły wakacje!

„Jak ten czas szybko biegnie” – stwierdzają to wszyscy i trudno się z tym faktem nie zgodzić. Dopiero spotykaliśmy się w hali sportowej Zespołu Szkół im.K.K.Baczyńskiego w Tłuszczu, by rozpoczynać rok szkolny 2015/16 a nim się obejrzeliśmy, już spotykamy się, by go kończyć. 24 czerwca 2015r. społeczność baczyńszczaków zakończyła naukę i rozpoczęła  po 10 miesiącach wytężonej pracy wakacyjny odpoczynek.

W uroczystości uczestniczyli: dyrekcja, kadra pedagogiczna, rodzice i uczniowie oraz  radny gminy Tłuszcz i przewodniczący Komisji Oświaty, Sportu i Zdrowia Pan Waldemar Sitek.

Na początek Pani Dyrektor Grażyna Marszał skierowała kilka słów do młodzieży, gratulując sukcesów i życząc, by w przyszłości były jeszcze wyższe. Następnie rozpoczęła się część niezwykle miła - nagradzanie osób, które swoją pracą, postawą i różnorodną działalnością zasłużyły na wyróżnienie. Na najwyższe uznanie zapracowały: Iza Pólkowska z kl. 2tuf, która uzyskała średnią ocen 5,13 oraz Oliwia Kacprzak z kl. 1tuf, która uzyskała średnią 4,83. Dziewczęta otrzymały świadectwa z wyróżnieniem, czyli z biało – czerwonym paskiem.

Kolejną grupą nagrodzonej młodzieży byli uczniowie, którzy uzyskali dobre wyniki w nauce lub 100% frekwencji albo aktywnie zaangażowali się w działalność pozalekcyjną: brali udział z sukcesami w licznych konkursach, uczestniczyli w akademiach szkolnych i uroczystościach pozaszkolnych, działali w kole „Polska Walcząca – historia, literatura, sztuka”, klubie IMPULS, Kole Wolontariatu, zajmowali się promocją szkoły itp. A byli to: W.Bartczuk, A.Frąckiewicz, K.Białek, E.Matera, S.Skrzypek, W.Sulejewska, D.Ślesik, K.Cichocka, A.Giza, E.Grabowska, D.Król, A.Mikulska, K.Olszewska, I.Pólkowska, N.Ślusarz, E.Wróbel, R.Więch, A.Białek, O.Kacprzak, N.Stankiewicz, D.Kalinowski, W.Kosiński, K.Kościesza, D.Krzyżewski, A.Oleszczuk, M.Maleszko, I.Mędrzycka, A.Muszelik, P.Pasik, A.Pelak, N.Pergoł, A.Szczypka, M.Szybowska, N.Bednarczyk, I.Chudy, A.Dudzik, J.Kadaj, P.Katra, K.Laskowska, D.Lorent, K.Mróz, W.Narożniak, K.Przybysz, D.Sadowski, I.Sakowska, N.Skonieczna, M.Skotak, P.Wyrzykowska, Kamil Balcerak, M.Białek, Sz.Dawidowski, P.Pergoł, P.Szatkowski, K.Wojciechowska, S.Morka, D.Powierża i M.Powierża.

Na wyrazy uznania zasłużyli również wspaniali sportowcy, którzy w ramach XVI Licealiady wywalczyli III miejsce. Statuetki za 3 lata reprezentowania szkoły w zawodach odebrali absolwenci szkoły zawodowej: M.Nagraba 3aW i E.Kalinowska 3bW a następnie pozostali sportowcy pamiątkowe dyplomy. Na zajęciach szczególnie aktywną postawą wyróżnili się też fryzjerzy. Nagrody ufundowane przez firmę Alfaparf trafiły do uczennic z kl. 1tuf. Nagrodziliśmy również osoby, które brały udział w projekcie realizowanym w ramach pracy klubu „Impuls” – dyplomy wręczyła Pani R.Miszczuk.

Smutnym momentem uroczystości zakończenia roku szkolnego było pożegnanie Pani Alicji Konopki, która po 10 latach kończy pracę w naszej szkole. Życzyliśmy jej sukcesów oraz tego, by nigdy o nas nie zapominała. Po wyprowadzeniu sztandaru uczniowie rozeszli się do klas, by odebrać świadectwa. Udanych wakacji i do zobaczenia 1 września!

                                                                                        Ewa Żmudzka

Kalendarz wydarzeń

Pobierz kalendarz - 2019_20.pdf

July 2020
Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Plan lekcji

Archiwum strony

BIP:


Strona naszej
Szkoły w Biuletynie
Informacji Publicznej
               
Organ
nadzorujący:Mazowiecki
Kurator
Oświaty
Okręgowa
Komisja
Egzaminacyjna
w Warszawie
                Organ
prowadzący:Powiat
Wołomiński
                Współpraca:
Koleje
Mazowieckie
Politechnika
Warszawska
Go to top