Konkursy, konkursy – sukcesy, sukcesy!

W ostatnim czasie uczniowie Zespołu Szkół im. K.K.Baczyńskiego w Tłuszczu brali udział w różnorodnych konkursach.

Były to: Wojewódzki Konkurs Poezji im. Stefana Gołębiowskiego organizowany przez Muzeum Ziemi Mazowieckiej w Sierpcu, Powiatowy Konkurs Recytatorski „Tradycja Słowem Malowana” organizowany przez Gminny Ośrodek Kultury w Jadowie, II Międzyszkolny Konkurs Fryzur Historycznych „Fryzjerska Odyseja” organizowany przez Zespół Szkół nr 21 w Warszawie i II Konkurs Historyczny o Powstaniu Warszawskiem organizowany przez Komitet Pamięci rtm. Witolda Pileckiego i Klub „Gazety Polskiej”.

Okazało się, że z każdej z tych rywalizacji nasi uczniowie wyszli z trofeami i uznaniem dla ich pracy i talentu. W Wojewódzkim Konkursie Poezji im. Stefana Gołębiowskiego z inicjatywy Pani Anety Harasim wzięło udział 3 osoby: Aleksandra Giza, Natalia Ślusarz i Izabela Sakowska, z czego Iza została laureatką. Z kolei w ramach Powiatowego Konkursu Recytatorskiego „Tradycja Słowem Malowana” przygotowywało się pod okiem Pani Ewy Żmudzkiej 3 uczestników: w kategorii „Recytacja” Weronika Narożniak i Paulina Wyrzykowska a w kategorii „Teatr jednego aktora” Dominik Sadowski. Paulina zdobyła wyróżnienie, natomiast Dominik zajął II miejsce. Do zmagań fryzjerskich w  II Międzyszkolny Konkurs Fryzur Historycznych uczniów: Dawida Króla, Aleksandrę Mikulską, Kamilę Olszewską, Izę Pólkowską i Ewelinę Grabowską przygotowywały Pani Monika Rzepecka i Pani Magda Dąbrowska. Tu w rozgrywkach branżowych Dawid został wyróżniony. Na zakończenie o II Konkursie Historycznym o Powstaniu Warszawskiem. Wzięło w nim udział 4 osoby: w kategorii plakatu: Ewelina Grabowska, Oliwia Kacprzak i Anna Dudzik oraz we własnej twórczości poetyckiej – Izabela Sakowska. Nad przygotowaniami czuwała Pani Ewa Żmudzka. Tu również uczniowie odnieśli sukcesy: Iza zajęła III miejsce zaś Ania została wyróżniona.

Gratulujemy wszystkim udziału w konkursach – to z pewnością rozwija wasze zdolności i pasje, ale przede wszystkim gratulujemy sukcesów. Nie poprzestawajcie i sięgajcie jeszcze wyżej!

 

  • 01
  • 02
  • 03
  • 04
  • 05
  • 06
  • 07
  • 08
  • 09
  • 10

                                                                                              Ewa Żmudzka

Kalendarz wydarzeń

Pobierz kalendarz - 2019_20.pdf

April 2020
Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30

Plan lekcji

Archiwum strony

BIP:


Strona naszej
Szkoły w Biuletynie
Informacji Publicznej
               
Organ
nadzorujący:Mazowiecki
Kurator
Oświaty
Okręgowa
Komisja
Egzaminacyjna
w Warszawie
                Organ
prowadzący:Powiat
Wołomiński
                Współpraca:
Koleje
Mazowieckie
Politechnika
Warszawska
Go to top