Monika Wiśniewska zna swoją ścieżkę zawodową

Starostwo Powiatu Wołomińskiego oraz Powiatowy Urząd Pracy w Wołominie od kilku już lat organizują konkurs "Moja ścieżka zawodowa (od przedszkola do emerytury)". W bieżącym roku ogłoszenie wyników odbyło się podczas Dnia Planowania Kariery Zawodowej w Zespole Szkół Ekonomicznych im. S.Staszica w Wołominie w dniu 14 marca 2014r.

Młodzież przygotowywała prace plastyczne, literackie lub plastyczno - literackie. W rywalizacji wzięło udział 9 szkół powiatu wołomińskiego. Warto podkreślić, że napłynęło bardzo dużo prac a nagrodzone zostały tylko 4. Tym większy zatem sukces Moniki Wiśniewskiej z klasy 2o, która zdobyła wyróżnienie za wykonanie pracy plastycznej. Uczniowie zostali obdarowani cennymi nagrodami elektronicznymi, książkami o powiecie wołomińskim, notesami itp.

Miejmy nadzieję, że wizja Moniki ziści się w dalszym życiu i wszystko potoczy się zgodnie z jej marzeniami. Powodzenia!

Ewa Żmudzka

Kalendarz wydarzeń

Pobierz kalendarz - 2020_21.pdf

September 2020
Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30

Plan lekcji

Archiwum strony

BIP:


Strona naszej
Szkoły w Biuletynie
Informacji Publicznej
               
Organ
nadzorujący:Mazowiecki
Kurator
Oświaty
Okręgowa
Komisja
Egzaminacyjna
w Warszawie
                Organ
prowadzący:Powiat
Wołomiński
                Współpraca:
Koleje
Mazowieckie
Politechnika
Warszawska
Go to top