Rok szkolny 2013/2014

Egzamin maturalny

EGZAMIN MATURALNY ODBĘDZIE SIĘ: NA HALI SPORTOWEJ ZESPOŁU SZKÓŁ W TŁUSZCZU

JĘZYK POLSKI
5 MAJA 2014 (PONIEDZIAŁEK) O GODZINIE 9.00

MATEMATYKA
6 MAJA 2014 (WTOREK) O GODZINIE 9.00

JĘZYK ANGIELSKI
7 MAJA 2014 (ŚRODA) O GODZINIE 9.00

JĘZYK ROSYJSKI
15 MAJA 2014 (CZWARTEK) O GODZINIE 9.00

WYDANIE ŚWIADECTW DOJRZAŁOŚCI - 27 CZERWCA 2014 ROKU

Egzamin potwierdzający kwalifikacje zawodowe

EGZAMIN POTWIERDZAJĄCY KWALIFIKACJE ZAWODOWE ODBĘDZIE SIĘ:

ETAP PISEMNY

NA HALI SPORTOWEJ ZESPOŁU SZKÓŁ W TŁUSZCZU

23 CZERWCA 2014 (PONIEDZIAŁEK) O GODZINIE 12.00

W ZAWODACH:

  • KUCHARZ MAŁEJ GASTRONOMII
  • TECHNIK MECHANIK
  • TECHNIK USŁUG FRYZJERSKICH

ETAP PRAKTYCZNY

  • DLA ZAWODU: TECHNIK MECHANIK

SALA NR 12

24 CZERWCA 2014 (WTOREK) O GODZINIE 9.00

  • DLA ZAWODU: TECHNIK USŁUG FRYZJERSKICH

SALA NR 12

25 CZERWCA 2014 (ŚRODA) O GODZINIE 9.00

WYDANIE DYPLOMÓW POTWIERDZAJĄCYCH KWALIFIKACJE ZAWODOWE - 29 SIERPNIA 2014 ROKU

Czy powstanie wioska tematyczna w Równem?

Równe – mała wioska w gminie Strachówka. Sami mieszkańcy podkreślają, że pozostają tu tylko starsi, a młodzi uciekają choćby do stolicy w poszukiwaniu pracy i lepszych warunków życia. Takie właśnie społeczności potrzebują nowego pomysłu na rozwój, potrzebują światełka, które wskaże im ciekawy kierunek zmian mogących doprowadzić do tego, że to miejsce znów stanie się atrakcyjne.

Czytaj więcej...

Patriotyczny koncert baczyńszczaków - absolwentów

Zespół Szkół w Tłuszczu jest szkołą młodą i swoją tradycję dopiero buduje. Tym bardziej godny uwagi jest fakt, że coraz więcej młodych ludzi z dumą przyznaje, iż są baczyńszczakami z Tłuszcza, coraz więcej osób zagląda na stronę internetową placówki czy na facebooka, by zobaczyć, co aktualnie się tu dzieje a mamy też grupkę nadal mocno zżytą ze swoją szkołą. To oni własne umiejętności artystyczne prezentują w środowisku lokalnym, podkreślając, iż reprezentują ZS im. K.K.Baczyńskiego w Tłuszczu.

Czytaj więcej...

Międzynarodowe Targi Poznańskie - nasi fryzjerzy tu byli

W żadnym zawodzie nie można stać w miejscu, trzeba ciągle się rozwijać, zdobywać nowe doświadczenia i umiejętności. Wiedza, jaką daje nam szkoła, jest bazą, podstawą, ale potem tylko od nas zależy, czy zechcemy śledzić nowinki ze swej branży i dzięki temu okażemy się atrakcyjni dla potencjalnych klientów. Dobrze wiedzą o tym nasi nauczyciele zawodu, dlatego swym uczniom już w trakcie nauki proponują wyjazd na specjalistyczne imprezy, by mogli śledzić aktualne trendy pojawiające się w danej dziedzinie.

Czytaj więcej...

Mówimy "do widzenia", ale nie "żegnajcie"

Przyszła wiosna, zaświeciło mocniej słońce i kasztany nabrzmiały kwiatami, zwiastując, że już niebawem odbędą się egzaminy maturalne. Zanim jednak uczniowie zasiądą nad arkuszami maturalnymi, 25 kwietnia 2014r. pożegnali się ze szkołą, w której spędzili 3 lub 4 lata. W Zespole Szkół im. K.K.Baczyńskiego w Tłuszczu naukę zakończyła młodzież z klas: 3 ogólnej z liceum ogólnokształcącego, 4 technik - mechanik i 4 technik usług fryzjerskich z technikum.

Czytaj więcej...

Przekazanie składników majątku ruchomego

Działając na podstawie Rozporządzenia Rady Ministrów z dnia 21 maja 2010r. w sprawie sposobu i trybu gospodarowania składnikami rzeczowymi majątku ruchomego, w który wyposażone są jednostki budżetowe (Dz. U. Nr 114, poz. 761), ZESPÓŁ SZKÓŁ W TŁUSZCZU informuje iż może dokonać nieodpłatnego przekazania składników majątku ruchomego bez zastrzeżenia zwrotu.

Przekazanie składników majątku ruchomego

Łukasz Matak

X Powiatowy Konkurs Recytatorski Poezji K.K.Baczyńskiego

W dniu 21 marca 2014r. w Zespole Szkół w Tłuszczu odbył się jubileuszowy X Powiatowy Konkurs Recytatorski Poezji K.K.Baczyńskiego. Honorowy patronat nad imprezą objęli: Starosta Powiatu Wołomińskiego (ufundował także nagrody), Mazowiecki Kurator Oświaty, Muzeum Powstania Warszawskiego, Burmistrz Tłuszcza (ufundowała nagrody dla gimnazjalistów), patronat medialny sprawowali: "Stacja Tłuszcz", Radio "FaMa". Współorganizatorem konkursu było Muzeum Ziemi Tłuszczańskiej. Z racji jubileuszu po raz pierwszy w zmagania konkursowe w kategorii "Wizja plastyczna" zostały włączone gimnazja powiatu wołomińskiego.

Czytaj więcej...

Monika Wiśniewska zna swoją ścieżkę zawodową

Starostwo Powiatu Wołomińskiego oraz Powiatowy Urząd Pracy w Wołominie od kilku już lat organizują konkurs "Moja ścieżka zawodowa (od przedszkola do emerytury)". W bieżącym roku ogłoszenie wyników odbyło się podczas Dnia Planowania Kariery Zawodowej w Zespole Szkół Ekonomicznych im. S.Staszica w Wołominie w dniu 14 marca 2014r.

Czytaj więcej...

Strona 1 z 4

Kalendarz wydarzeń

Pobierz kalendarz - 2021_22.pdf

December 2021
Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Plan lekcji

Archiwum strony

BIP:


Strona naszej
Szkoły w Biuletynie
Informacji Publicznej
               
Organ
nadzorujący:Mazowiecki
Kurator
Oświaty
Okręgowa
Komisja
Egzaminacyjna
w Warszawie
                Organ
prowadzący:Powiat
Wołomiński
                Współpraca:
Koleje
Mazowieckie
Politechnika
Warszawska
Go to top